Za rozegranie 20 rund na Fiesta Roulette w Mr Green od 10 do 14 marca otrzymasz free spiny na slot Spinata Grande

2016-03-14

Darmowe spiny na slocie spinata grande w mr greenSlot Spinata Grande odniósł taki sukces, że Netent postanowił stworzyć ruletkę na jej podstawie - Fiesta Roulette. Jeśli masz ochotę spróbować swego szczęścia przy stoliku z tą grą w Kasynie Mr Green, to przyłącz się do promocji. Grając w ruletkę Fiesta Roulette masz szansę zgarnąć 50 darmowych spinów na slot Spinata Grande. Oferta obowiązuje od godziny 10:00, w dniu 10 marca do północy w dniu 14 marca 2016 roku.

Rejestracja w Mr Green: 25 free spinów bez depozytu

Zagraj w ruletkę Fiesta Roulette minimum 20 razy, a otrzymasz 50 darmowych spinów na slot Spinata Grande. Możesz wygrać 50 free spinów grając na slocie Spinata Grande w komputerową wersję, a także w mobilną wielokrotnie podczas 5 dni promocji. Promocyjne darmowe spiny wpłyną na Twoje konto w ciągu 72 godzin od zakończenia akcji. Będą one ważne prze kolejny tydzień od ich aktywacji. Jakiekolwiek wygrane, wygenerowane dzięki darmowym spinom, będziesz musiał obrócić jeszcze 35 razy w grach kasynowych Mr Greena, potem będą Twoje i zrobisz z nimi co tylko zechcesz. Podczas przyznawania darmowych spinów nie są brane pod uwagę zakłady przeciwstawne 1:1, czyli parzyste/nieparzyste, wysokie/niskie, czarne/czerwone.

Darmowe spiny za gre na fiesta roulette w mr greenJeśli zajrzałeś tu po raz pierwszy również możesz spróbować swojego szczęścia. Jeśli skorzystasz z rejestracji za naszym pośrednictwem, na dobry początek współpracy dostaniesz od Kasyna Mr Green 25 darmowych spinów na Starburst bez depozytu. Jeśli zdecydujesz się na wpłatę środków możesz liczyć na bonus do 1750 PLN podczas 4 pierwszych depozytów. Przy pierwszym doładowaniu konta w wysokości minimum 50 PLN, otrzymasz dodatkowy bonus w wysokości 100% do 500 PLN. Dodatkiem do premii będzie 100 darmowych spinów na slot Spinata Grande, jeśli zdecydujesz się na wpłatę minimum 150 PLN.

Automat spinata grande z darmowymi spinami w mr greenZasiądź przy stole gry Netent: Fiesta Roulette, rozegraj minimum 20 zakładów, w ciągu każdego dnia promocji, a 250 darmowych spinów na slocie Spinata Grande będzie Twoje. Nowi gracze skorzystają na tej promocji, ich suma darmowych spinów będzie wyższa o 100 spinów z pakietu powitalnego. Tak czy inaczej, każdy gracz będzie miał do dyspozycji bardzo wiele darmowych spinów. Dzięki nim spędzi długie, godziny w dobrym nastroju i doborowym towarzystwie. Tak wielka ilość free spinów sprawi, że oprócz wspaniałej zabawy czekają także liczne, wielkie wygrane!