Darmowe spiny na Drive: Multiplier Mayhem przy stole Monaco Rulette oraz wycieczka VIP do Monako w promocja Mr Green (25.02-6.03)

2016-03-06

Monaco rulette w mr greenChoć do końca astronomicznej zimy zostało jeszcze trochę czasu, w Kasynie MrGreen pojawiła się promocja w iście wakacyjnym nastroju. Swoją drogą, czy myślałeś już o naładowaniu baterii po tak długim sezonie bez słońca? Odwiedź wiecznie zielony serwis i zawalcz o podróż do miejsca, które w słonecznych promieniach skąpane jest przez cały rok! Oferta dotyczy gry stołowej Monako Roulette, więc cel wycieczki dla 2 osób jest już oczywisty. Zbieraj losy w dniach 29 luty – 6 marzec i obierz kierunek na Lazurowe Wybrzeże!

Zarejestruj się w Mr Green i odbierz 25 free spinów na Starburst bez konieczności wpłaty

Darmowe spiny na drive multiplier mayhem w promocji mr greenKażdego dnia promocji, przy stole z Monaco Roulette, czekać będzie na Ciebie 1 bilet do wielkiego losowania wycieczki. Warunkiem jego odbioru jest postawienie przynajmniej 10-ciu zakładów w grze, przy czym zakłady 1:1 nie upoważniają gracza do odbioru losu. Każdy z uczestników konkursu Kasyna Mr Green, może odebrać maksymalnie 7 loteryjnych przepustek. Szczęśliwego zwycięzcę poznamy 7-go marca, a sam zainteresowany będzie musiał dokonać niezwykle trudnego wyboru. Nagroda główna w promocji Mr Green przewiduje bowiem 3 opcje podróży VIP do Monako. W pierwszym pakiecie znajdują się 2 bilety na wyścigi Monaco Grand Prix, druga propozycja obejmuje podróż Lamborghini lub Ferrari, a wybór trzeciej opcji zagwarantuje kilkugodzinny rejs prywatnym, czarterowanym jachtem. A Ty, jaką przygodę chciałbyś przeżyć?

Promocja mr green monaco ruletteKiedy zasiądziesz już do stołu Monaco Roulette, przy okazji polowania na podróż marzeń, masz szansę złowić 20 free spinów na slocie Drive: Multiplier Mayhem. W jaki sposób? Wystarczy posiadać aktywny zakład na wskazanej grze stołowej w chwili, gdy ruletka wskaże szczęśliwą liczbę 36. To wszystko! Pamiętaj tylko o tym, by nie obstawiać zakładów przeciwnych, ponieważ takie nie zakwalifikują Cię do odbioru darmowych obrotów. Z oferty tej skorzystać możesz w dniach 25 – 28 luty, przy czym zdobyte free spiny zostaną dodane do Twojego konta w dniu następnym o godzinie 13:00. Wykorzystaj je w ciągu 7 dni, a ewentualne wygrane z gratisowych spinów obróć 35 razy na grach Kasyna Mr Green.

Mr green monako roulette wycieczka i free spiny 1Zasiądź przy zielonym stole Monaco Roulette i oddaj się w ręce swojego szczęścia! Spełnij marzenia o śródziemnomorskich wodach i złap przy okazji garść free spinów na nowym slocie od NetEnt. Obie promocje skierowane są do graczy posiadających konto w Kasynie Mr Green. Chcesz dołączyć do zabawy? Nie czekaj, aż wspaniałe nagrody zgarnie ktoś inny. Jeśli dokonasz rejestracji za pośrednictwem naszego portalu, otrzymasz wyjątkowy gratis, w postaci 25 free spinów na slocie Starburst. Dzięki nam zapewnisz sobie aż 25 szans na ustrzelenie wygrywającej kombinacji, bez wnoszenia środków własnych! Skorzystaj z linku dostępnego na stronie i odbierz swój prezent. Dodatkowo, Kasyno Mr Green nagrodzi pierwsze 4 depozyty każdego z nowicjuszy, w postaci bonusu o łącznej wartości do 1 750 PLN. Do zgarnięcia także 100 free spinów na grę Spinata Grande, w zamian za depozyt minimum 150 PLN. Wszystko jasne? Więc czas na zabawę!